Chat

15.11
10.01.57
Pokud se nejedná o reklamní fotku na kampaň je cena za jednu maxi fotku u mě 2000,- Kč. V ceně fotky je retuš a grafické zpracování, třeba do kalendáře, takže jméno rok, dny a jiné věci, které tam chcete mít - například “Zděndův Playboy 2017”. Vizážistka, kterou objednávám já je do 2000,- Kč za celé dopoledne, nebo 1000,- za jedno liceni s vlasy a je schopná Vás několikrát přečesat i přelíčit, aby jste byla od nenápadné holčičky po divokou tygřici. Takže já každému radím, ať si sám určí, kolik fotek bude chtít, sám si spočítá cenu a s těmi penězi ke mě přijde. Připadá mi to tak dost spravedlivé a seriozní a pak je focení dostupné úplně pro každého, kdo si chce udělat radost, překvapit manžela, nebo přítele, nebo si jen lehce zvednout sebevědomí pořádnou fotkou jak z časopisů. Na fotky se připraví smlouva, kde je jasně dané, že fotky nikde nepoužívám, pokud nechcete Vy, jinak respektuji Vaše soukromí. V mém atelieru se už vyfotilo spousty veřejně známých ,,koček" pro své chlapy a jejich fotky nikdy nebyly a nebudou zveřejněny, právě proto, že si všichni hlídáme dobré jméno. Tak hurá sbalit kufřík s nějakým pěkným sexy prádelkem a lodičkami a běžet ke mě...:). A to platí pro holky kolem dvacítky až po veselou šedesátku..
15.11
9.59.52
Vánoce se kvapem blíží a udělat si pár fotek pro manžela, přítele, nebo i jen tak pro sebe je ta nejlepší zábava ve spojení s vánocemi...teda možná ještě pořádně se nacpat:-)))) Volejte mi, vymyslím pro vás pro všechny nějaké přívětivé ceny, aby vás to nepoložilo a mě to potěšilo...Většinou slibuji hotové fotky tak do 10 dnů, ale často hned při prohlížení fotek začínám i retušovat, protože jsem z výsledku pokaždé nadšená. Takže vlastně radost na všech stranách. Mějte se holky krásně a vůbec se nebojte volat, focení není trhání zubů a já jsem taky jen normální člověk, který vás všechny uvítá jako kámoška. Budet mile překvapené, jak je focení zábavné a inpirující pro další dny a měsíce. Tak ahooj než se uvidíme....Eva 602 338 808 jo a na FB Kellyana photostudio je spousty nových nápadů, tak kdo můžete, tak se tam přihlašte.
13.11
11.08.16
AHOJ všem, kdo měli chuť se přihlásit na moje stránky právě dneska. TOHLE SE VÁM VYPLATÍ ČÍST:-)))))))))))))))) Potřebuji zjistit, jak to funguje s návštěvností a propojeností mojí reklamy na internetu, dnes je 13.11 2016 Takže nabízím 2 ks voucheru na nafocení kalendáře u mě jen za 2000.- Je pro mě velmi důležitá zpětná vazba a to, co moji zákazníci chtějí a co si přejí, aby byli spokojení. Takže - nevadí, že je neděle, můj telefon je 602 338 808, o ty dva vouchery si zavolejte co nejdřív, at někomu udělají radost. Díky za spolupráci a zatím ahoooj:-) Eva jo pokud neberu telefon, tak je to už pryč, tak omluva těm, co nestihnou. Doufám, že aspon někoho potěším:-)
2.11
22.58.12
Vánoce se kvapem blíží a udělat si pár fotek pro manžela, přítele, nebo i jen tak pro sebe je ta nejlepší zábava ve spojení s vánocemi...teda možná ještě pořádně se nacpat:-)))) Volejte mi, vymyslím pro vás pro všechny nějaké přívětivé ceny, aby vás to nepoložilo a mě to potěšilo...Většinou slibuji hotové fotky tak do 10 dnů, ale často hned při prohlížení fotek začínám i retušovat, protože jsem z výsledku pokaždé nadšená. Takže vlastně radost na všech stranách. Mějte se holky krásně a vůbec se nebojte volat, focení není trhání zubů a já jsem taky jen normální člověk, který vás všechny uvítá jako kámoška. Budet mile překvapené, jak je focení zábavné a inpirující pro další dny a měsíce. Tak ahooj než se uvidíme....Eva 602 338 808 jo a na FB Kellyana photostudio je spousty nových nápadů, tak kdo můžete, tak se tam přihlašte.
17.6
11.56.42
Ahoj holkýýýýýý v létě fotíme za polovinu, nabízím skvělou akci níže popsanou. Nenechávejte výrobu kalendářů na předvánoční období a užijte si ho v pohodě už teď, teda pokud vydržíte kalendář neukázat dřív...ono se to totiž nedá vydržet:-)))))))
17.6
11.54.05
!!!!! Úžasná a vychytaná akce na měsíc červen !!!!!!! SUPER balíček 12 FOTEK 6000.- Styl fotek černobílé - umělecké, světlo zezadu, spíše obrysy a náznaky nahého těla, detajly, voda, olej, kapky na těle. 90 minut focení, líčení česání a zábavy. Balíček asi 300 fotek opatřených logem na cd, z toho vybraných 12 ks retušovaných do velikosti 20x30 např pro vyrobení kalendáře. Po celou dobu focení vás v dobré náladě povedu od decentních fotek v krajce, až po úplnou ale něžnou nahotu tak, aby váš přítel ,,padnul na znak,, :-) Začátek focení doporučuji v krajce, nebo šátku, ať ten přechod do aktů probíhá pohodově:-) Krajka může po celou dobu focení zůstat, je to na vašem rozhodnutí. z těchto fotek vám mohu vyrobit kalendář, teď je ten ideální čas, nenechte vše na vánoční maraton. Volejte hned, než si to rozmyslíte, většinou vím od zákaznic, že si tři roky dodávají odvahu a když to mají za sebou, nechápou, jak mohly tak dlouho čekat:-) Eva Telefon 602 33 88 08 ...se těšííííím:-)
7.4
19.15.57
Hodinové focení bez vizážistky, přijdete, dáte si se mnou kafíčko na seznámení a pak nastupuje ,,Bobřík odvahy,, :-) Nemusíte se bát, trpělivě vás povedu a budu vše ukazovat, stačí trošku zastrčit bříško a zbytek za nás kdo bude moc chtít spraví Fotoshop. Tato sada fotek je hlavně o sexy tělíčku, takže líčení není třeba, ale načesané vlasy ano. Odevzdané fotky na cd jsou černobílé, vyretušované k tisku do velikosti 20x30 cm. Součástí focení je cca 150 náhledů opatřených malým logem. Jakékoliv služby navíc najdete v ceníčku.
7.4
19.14.35
Dobrý den, chtěla jsem se s vámi domluvit, jestli bych mohla přijít na focení. Nevím, jak dlouhé máte objednací doby, nebo jestli je možné přijít i bez objednání. Ráda bych si nechala udělat několik hezkých snímků těhotenského bříška :-) Dále jsem se chtěla zeptat, co je na takové focení potřeba a jaký máte ceník. Děkuji. Přeji hezký večer. Dobrý den Renato, díky za mejl, těhotenské focení vychází základ něco kolem 5000.- i s vizážistkou a kadeřnicí, nicméně je to tak specifické a je tolik možností, jak se dá focení udělat, že je stejně dobré zavolat a domluvit se na konkrétních věcech. Nevím třeba, jestli chcete fotky spíš pro,, babičku,, velmi decentní a klidné, nebo naopak těhotenské sexy a hodně dovoké, např v protisvětle a v nějakém sexy prádýlku nebo bez...U mě je možné všechno a od toho se pak odvíjí cena. V každém případě je u mě záruka toho co chcete a že to bude opravdu profi a v příjemné společnosti bez nervů:-) Zavolejte mi prosím a vše domluvíme po telefonu. Budu se na vás moc těšit
7.4
19.13.39
Pokud se nejedná o reklamní fotku na kampaň je cena za jednu maxi fotku u mě 2000,- Kč. V ceně fotky je retuš a grafické zpracování, třeba do kalendáře, takže jméno rok, dny a jiné věci, které tam chcete mít - například “Zděndův Playboy 2008”. Vizážistka, kterou objednávám já je do 2000,- Kč za celé dopoledne, dělá i vlasy a je schopná Vás několikrát přečesat i přelíčit, aby jste byla od nenápadné holčičky po divokou tygřici. Takže já každému radím, ať si sám určí, kolik fotek bude chtít, sám si spočítá cenu a s těmi penězi ke mě přijde. Připadá mi to tak dost spravedlivé a seriozní a pak je focení dostupné úplně pro každého, kdo si chce udělat radost, překvapit manžela, nebo přítele, nebo si jen lehce zvednout sebevědomí pořádnou fotkou jak z časopisů. Na fotky se připraví smlouva, kde je jasně dané, že fotky nikde nepoužívám, pokud nechcete Vy, jinak respektuji Vaše soukromí. V mém atelieru se už vyfotilo spousty veřejně známých ,,koček" pro své chlapy a jejich fotky nikdy nebyly a nebudou zveřejněny, právě proto, že si všichni hlídáme dobré jméno. Tak hurá sbalit kufřík s nějakým pěkným sexy prádelkem a lodičkami a běžet ke mě...:). A to platí pro holky kolem třicítky až po veselou šedesátku..
7.4
19.13.26
3.7
17.55.07
Eva Javůrková
Dobrý den všem báječným holkám ( ale i klukům) Díky moc za vaše přání, fotit se v mém atelieru☺ Dostávám mnoho krásných dopisů, ale bohužel nestíhám konkrétně odpovídat na spousty těch dotazů, tak tady je alespoň něco málo o mém focení. Tak tedy- pokud chcete umělecké fotky jako památku na to, jak jste byla krásná, mladá a sexy a něco věnovat i ,,chlapovi,, nebo památku pro vnoučata, pak jste správně:) Jen ve stručnosti - jedna umělecká fotka, na kterou potřebujeme v atelieru i s líčením a česáním a kávičkou na uvolněný pokec trvá asi hodinku a stojí 2000.- Vzniká samozřejmě z více záběrů, každému to jde jinak, budu vám přitom hodně pomáhat a věřte, že vyvinu hodně energie na to, abych vás dostala do pořádného varu a přeprogramovala Vás na HVĚZDU, protože jinak by vaše první fotka byla dokonale líná a a vyděšená a kvůli tomu, jste rozhodně ke mně nepřišly. Uděláme kolem 50 záběrů, než se nám povede ta pravá, uvolněná fotečka:) může být barevná i černobílá, to už je na Vás. Další fotky už jdou samy, protože rychle pochopíte, že focení je hra a že jste v rukou pohodových holek, které vám vše budou ukazovat a radit, jak se položit, co zakrýt a co naopak na Vás vyzdvihnout. Máme atelier plný sexy lodiček všech barev i velikostí, nádherné šperky a kožíšky i peřová boa, krajky na zakrytí čehokoliv☺ Vy si samozřejmě do kufříku zabalte vše, co máte ráda a na místě společně vybereme, v čem se budete fotografovat. Je dobré něco osobního od muže, pro kterého fotky děláte, jako je např. dress, golfová hůl, jeho košile, hodinky, prádlo od něj:) všem nám sluší korzety, zakryjí bříško a na zádech budete vypadat o 10 let mladší:) Fotografie, které si u mě objednáte, budu vybírat sama, většinou se jedná o velikost 20x30 cm, indexy s ostatními záběry dostanete na cd, ale i v tištěné podobě, takže se dají v budoucnu přidělat, všechny záběry leta archivuji. Cena jedné odevzdané umělecké fotografie je 2000,- na Vás je určit si sama, kolik fotografií budeme dělat, vše je pouze na vás a vaší pohodě při focení:) Kadeřnice a vizážistka, která Vás udělá krásné a hlavně dělá dobrou náladu v atelieru je velmi důležitá, protože se stará o výběr oblečení a šperků, její cena je 1000,- až 2000,- po dobu focení, což je doba od 1 do 3 hodin. Focení by nemělo trvat déle než 3 hodinky, protože práce ,,neprofesionální modelky ,, by Vás vyčerpala a na fotkách by to bylo vidět. Potřebujeme pohodové a usměvavé modelky a věřte, že po pár hodinách focení, budete mít za sebou takový pilátes, že večer usnete jak špalek:) Platba je v den focení, dostanete doklad a smlouvu, kde domluvíme detajly focení. Fotky většinou odevzdáváme do týdne. Snažíme se o takové retuše, aby jste to byla pořád Vy, takže fotky vypadají přirozeně. Pokud jste si všichni dobře prohlédli moje stránky, všechny ženy, které jsou tam vystavené jsou úplně normální maminky i babičky, dokonce přes 80 let a šly do toho na začátku se stejným strachem i odvahou, jako dneska vy:)

Přihlaš se pomocí Facebooku pro přidání zprávy